Pirkimo – pardavimo taisyklės

 1. BENDROSIOS NUOSTATOS
 1. Šios Pirkimo-pardavimo taisyklės kartu su visomis kitomis papildomomis sąlygomis ir informacija, kuri gali būti teikiama teikiant prekes bei paslaugas (toliau – Taisyklės), yra laikomos Pipita LT, MB, juridinio asmens kodas 306216253, adresas: S. Nėries g. 10-14, 92228 Klaipėda (toliau – Bendrovė arba Pardavėjas), kaip elektroninės parduotuvės www.pipita.lt savininkės ir administratorės (toliau – El. Parduotuvė), ir kliento (toliau Jūsų arba Pirkėjo), kaip El. Parduotuvės naudotojo, sudaryta privaloma sutartimi, kuri reglamentuoja naudojimąsi bei prekių pirkimą El. Parduotuvėje, sutarties šalių tarpusavio teises, pareigas ir atsakomybę Jums užsakant ir įsigyjant Bendrovės siūlomas prekes (toliau – Prekės). Prekės šiose Taisyklėse reiškia bet kokias Prekes, kurias įmanoma nusipirkti naudojantis El. Parduotuve.
 2. Šia El. Parduotuve gali naudotis tik asmenys sulaukę pilnametystės, t.y. vyresni nei 18 (aštuoniolikos) metų asmenys, o įsigyti alkoholinių gėrimų gali tik vyresni nei 20 (dvidešimties) metų asmenys.
 3. Naudodamiesi El. Parduotuve Jūs sutinkate laikytis visų šių Taisyklių nuostatų. Jeigu nesutinkate su šia bet kuria iš šių nuostatų, Jūs neturite teisės naudotis El. Parduotuve ir/arba kitomis Bendrovės teikiamomis paslaugomis.
 4. Taisyklės santykiams tarp Jūsų ir Bendrovės pradedamos taikyti nuo to momento, kai Jūs pradedate naudotis El. Parduotuve ir/arba Bendrovės teikiamomis paslaugomis.

 

 1. INFORMACIJA APIE JUS
 1. Asmens duomenų tvarkymas Bendrovės veikloje bei slapukų naudojimas yra reguliuojamas mūsų Privatumo politikos ir Slapukų politikos nuostatomis.

 

 1. PIRKIMO – PARDAVIMO SUTARTIES SUDARYMO MOMENTAS
 1. Jūs, prieš pateikdama (-as) užsakymą el. parduotuvėje Pardavėjo vykdymui, pažymėdama(-as) varnele „Patvirtinu, jog susipažinau su  el. parduotuvės privatumo politika ir pirkimo-pardavimo taisyklėmis “ patvirtinate, kad susipažinote su šiomis Taisyklėmis, jas supratote, Taisyklės yra aiškios ir Jūs visiškai sutinkate su Taisyklių sąlygomis ir Privatumo politikoje įtvirtintu asmens duomenų tvarkymu.
 2. Sutartis tarp Jūsų ir Bendrovės laikoma sudaryta nuo to momento, kai Jūs suformuojate užsakymą El. Parduotuvėje, pateikiate duomenis reikalingus sutarčiai sudaryti, paspaudžiate nuorodą „Užsakyti“.

 

 1. JŪSŲ TEISĖS IR PAREIGOS
 1. Jūs turite teisę pirkti Prekes El. Parduotuvėje iš Bendrovės laikydamasis šių Taisyklių ir kitose El. parduotuvės svetainės skiltyse nustatytos tvarkos.
 2. Jūs privalote sumokėti už Prekes ir priimti jas šių Taisyklių nustatyta tvarka.
 3. Jūs įsipareigojate priimti užsakytas Prekes ir už jas sumokėti sutartą kainą. Galutinė mokėtina kaina nurodoma Jums patvirtinus užsakymą.

 

 1. BENDROVĖS TEISĖS IR PAREIGOS
 1. Jei Jūs bandote pakenkti El. Parduotuvės darbui ar stabiliam veikimui, ar kitaip nesilaikote šių Taisyklių bei kitų Bendrovės pateikiamų nurodymų, reikalingų Jūsų užsakymui įvykdyti, Bendrovė gali be išankstinio perspėjimo apriboti, sustabdyti Jūsų galimybę naudotis El. Parduotuve.
 2. Bendrovė, susidarius svarbioms aplinkybėms, gali laikinai arba iš viso nutraukti El. Parduotuvės veiklą apie tai iš anksto Jums asmeniškai nepranešusi.
 3. Bendrovė gali vienašališkai pakeisti šių Taisyklių sąlygas bet kuriuo metu. Kiekvieną kartą norėdamas apsipirkti El. Parduotuvėje, privalote iš naujo susipažinti su Taisyklėmis ir jomis vadovautis.
 4. Jums pasinaudojus Prekių grąžinimo teise, Bendrovė įsipareigoja grąžinti Jums sumokėtus pinigus ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo grąžinamos Prekės gavimo dienos.

 

 1. PREKIŲ UŽSAKYMAS
 1. El. Parduotuvėje internetu galite pateikti užsakymus „Pipita“ restoranų darbo metu.
 2. Pateikiant užsakymą El. Parduotuvėje Jūs turite nurodyti savo vardą ir telefono numerį. Jeigu Jums reikalinga PVM sąskaita – faktūra, Jūs turite nurodyti įmonės pavadinimą, įmonės kodą, PVM mokėtojo kodą, įmonės registracijos adresą bei įmonės el. pašto adresą.
 3. Užsakymo metu Jūs galite rinktis prekes iš visų „Pipita“ restoranų asortimento.
 4. Energinius gėrimus, kaip jie apibrėžti Lietuvos Respublikos maisto įstatyme, Jūs galite užsisakyti, tik jei Jums yra ne mažiau kaip 18 (aštuoniolika) metų ir kai Jūs tai patvirtinate el. parduotuvės sistemoje Bendrovės nustatytu būdu.
 5. Alkoholinius gėrimus, kaip jie apibrėžti Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatyme, Jūs (fizinis asmuo) galite užsisakyti, tik jei Jums yra ne mažiau kaip 20 (dvidešimt) metų, Jūs esate blaivus ir tai patvirtinate el. parduotuvės sistemoje Bendrovės nustatytu būdu.
 6. Paruošus Prekių užsakymą atsiėmimui, Jūsų nurodytu telefono numeriu atsiunčiama trumpoji SMS žinutė su Jūsų užsakymo informacija.

 

 1. TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS
 1. Tam, kad Bendrovė gautų Jūsų mokėjimus, Bendrovė naudojasi trečiųjų asmenų paslaugomis. Šie asmenys, kurie nėra susiję su Bendrove, vadovaujasi savo pačių taisyklėmis bei sąlygomis. Bendrovė jokiais atvejais nėra atsakinga už šių trečiųjų asmenų jų nuožiūra pateikiamą informaciją ar teikiamas paslaugas.
 2. Bet kokios pretenzijos, skundai, klausimai, pastebėjimai ar kaltinimai, susiję su trečiųjų asmenų paslaugomis, veikimu ar neveikimu, turi būti adresuojami tiesiogiai šiems tretiesiems asmenims.

 

 1. ATSISKAITYMAS UŽ PREKES
 1. Apmokėti už Prekes galite naudodamiesi el. bankininkyste per: „Swedbank“, „SEB“, „Luminor“, „Citadele“, „Šiaulių bankas“, „Revolut“, „LKU“, „Paysera“.
 2. Jums už Prekes apmokėjus naudojantis el. bankininkyste per aukščiau nurodytus bankus ar tiesiogiai suvedant mokėjimo kortelės duomenis ir užsakytų Prekių negavus, dėl nuo mūsų nepriklausančių priežasčių, taip pat Jums pažeidus šias Taisykles, atlikti mokėjimai nėra grąžinami.
 3. Atsiimant Prekes, Jums taip pat suteikiama galimybė apmokėjimą atlikti restorane grynaisiais pinigais arba banko kortele.

 

 1. PREKIŲ ATSIĖMIMAS
 1. Užsakydama(-as) Prekes ir gavus trumpąją SMS žinutę iš restorano, prekes atsiimate iš pasirinkto restorano (-ų).
 2. Prekių atsiėmimas restoranuose:
 3. El. Parduotuvėje užsakytų Prekių atsiėmimas galimas Jūsų pasirinktame restorane, restorano (-ų) darbo laiku.
 4. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu.
 5. Energiniai gėrimai perduodami, jei Jūs esate ne jaunesnis kaip 18 (aštuoniolikos) metų amžiaus ir atsiimdamas prekes Bendrovei pateikiate tai patvirtinantį galiojantį asmens dokumentą. Jums nepateikus asmens dokumento, pateikus negaliojantį asmens dokumentą arba paaiškėjus, jog esate jaunesnis nei 18 (aštuoniolikos) metų amžiaus, Bendrovė energinių gėrimų neperduoda Pirkėjui ir laikoma, kad prekių (energinių gėrimų) atsiėmimas yra neįmanomas dėl Jūsų kaltės bei sumokėti pinigai negrąžinami.
 6. Alkoholiniai gėrimai perduodami Jums tik tuo atveju, jei nėra įtarimų dėl Jūsų neblaivumo ir Jūs esate ne jaunesnis kaip 20 (dvidešimties) metų amžiaus bei atsiimdamas prekes Bendrovei pateikiate tai patvirtinantį galiojantį asmens dokumentą. Kilus įtarimų dėl Jūsų neblaivumo, Jums nepateikus asmens dokumento, pateikus negaliojantį asmens dokumentą arba paaiškėjus, jog esate jaunesnis nei 20 (dvidešimties) metų amžiaus, alkoholiniai gėrimai Jums neperduodami. Tokiu atveju laikoma, kad prekių (alkoholinių gėrimų) atsiėmimas yra neįmanomas dėl Jūsų kaltės bei sumokėti pinigai negrąžinami.
 7. Užsakytas Prekes galima atsiimti po trumposios SMS žinutės gavimo, patvirtinančios užsakymo pagaminimą.

 

 1. PREKIŲ TINKAMUMO NAUDOTI TERMINAS
 1. Kiekvienos Bendrovės parduodamos Prekės savybės yra nurodomos El. Parduotuvės prekių aprašymo skiltyse.
 2. Tais atvejais, kai remiantis teisės aktais konkrečių Prekių atžvilgiu nustatomas tam tikras tinkamumo naudoti terminas, Bendrovė įsipareigoja tokias Prekes parduoti Jums taip, kad Jums būtų suteikta reali galimybė tokiomis Prekėmis pasinaudoti iki tinkamumo naudoti termino pabaigos.

 

 1. PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS
 1. Nekokybiškų Prekių (kai maisto prekės yra pažeistos) grąžinimo atveju, Bendrovė įsipareigoja priimti nekokybiškas Prekes ir jas pakeisti analogiškomis prekėmis. Tuo atveju, kai Bendrovė neturi analogiškų Prekių, ši įsipareigoja grąžinti Jums už Prekes sumokėtus pinigus.
 2. Apie nekokybiškas Prekes ar įvykusią klaidą būtina informuoti el. Paštu info@pipita.lt, tą pačią kalendorinę dieną.
 3. Atsižvelgiant į Bendrovės siūlomų Prekių rūšį, Jūs tą pačią kalendorinę dieną nuo Prekių atsiėmimo dienos, turite teisę pareikšti Bendrovei pretenziją. Šiuo atveju Bendrovė įsipareigoja išnagrinėti pretenziją per 2 (dvi) darbo dienas ir, esant pagrįstai pretenzijai, pakeisti jas atitinkančiomis kokybės reikalavimus prekėmis arba grąžinti už Prekes sumokėtus pinigus.
 4. Pinigai už grąžintas Prekes visais atvejais pervedami mokėjimo pavedimu ir tik į mokėtojo banko sąskaitą.
 5. Prekių grąžinimo sąlygos nėra taikomos, kai prekės yra greitai gendančios ar prekių galiojimo laikas yra trumpas.

 

 1. ATSAKOMYBĖ
 1. Jūs esate visiškai atsakingas už pateikiamų asmens duomenų teisingumą. Jei Jūs nepateikiate tikslių asmens duomenų, Bendrovė neatsako už dėl to atsiradusius padarinius ir įgyja teisę reikalauti iš Jūsų patirtų tiesioginių nuostolių atlyginimo.
 2. Bendrovė atleidžiama nuo bet kokios atsakomybės tais atvejais, kai nuostoliai kyla dėl to, jog Jūs, neatsižvelgdamas į Bendrovės rekomendacijas ir savo įsipareigojimus, nesusipažinote su šiomis Taisyklėmis, nors tokia galimybė jam buvo suteikta.
 3. Bendrovė neatsako už tai, kad El. Parduotuvėje esančios Prekės spalva, forma ar kitas parametras gali neatitikti realaus Prekių dydžio, formų ir spalvos.
 4. Bendrovė nėra atsakinga už tai, kad Jūs negalėjote tinkamai pasinaudoti El. Parduotuvės teikiamomis paslaugomis dėl trečiųjų asmenų, įskaitant, bet neapsiribojant, internetinio, mobilaus ryšio tiekėjų, elektroninio pašto paslaugos tiekėjo, kaltės.
 5. Bendrovė nėra atsakinga prieš Jus ar bet kokį trečiąjį asmenį už bet kokio dydžio ar pobūdžio Jūsų arba trečiųjų šalių žalą ar nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, tiesioginę ar netiesioginę bei turtinę ar neturtinę žalą arba nuostolius, susijusią deliktinę ar sutartinę atsakomybę, negautas pajamas ar pelną, netesybas (baudą, delspinigius), taip pat nuostolius bet kokiu būdu susijusius su normalios verslo veiklos sutrikdymu.
 6. Bendrovė nėra atsakinga už kitų svetainių nuorodų ar turinio, nukreipto į El. Parduotuvę, padarytą žalą ar nuostolius, įskaitant, bet neapsiribojant, susijusius su kompiuteriniais virusais, kurie gali užkrėsti įrenginį, programinę įrangą, duomenis ar kitą nuosavybę. Bendrovė nėra atsakinga už tai, kaip Jūs naudojatės El. Parduotuve, naršote joje ar atsisiunčiate bet kokią informaciją ar duomenis iš El. Parduotuvės.
 7. Bendrovė neatsako už kitų įmonių tinklalapiuose pateiktą informaciją, net jeigu Jūs patenkate į šiuos tinklalapius per El. Parduotuvėje esančias nuorodas.
 8. El. Parduotuvėje pateiktos informacijos Jūs neturėtumėte priimti tiesiogiai ar pažodžiui, neatsižvelgiant į kontekstą, pateikiamas sąlygas bei aprašymus. Didžiausia teisės aktų leidžiama apimtimi mes apsiribojame visą atsakomybę dėl suteikiamų garantijų ar sąlygų, susijusių su šios El. Parduotuvės veikla.
 9. Jeigu prieš perkant bet kokią Prekę iš El. Parduotuvės, Jūs įtariate, kad esate alergiški jos sudėtinėms dalims ar nesate tikri, ar Prekė nepakenks Jūsų sveikatai, turite kreiptis į savo gydytoją prieš pirkdami ar naudodami bet kokią Prekę. Jeigu panaudota Prekė Jums sukelia alergiją, Jūs turite nustoti naudoti Prekę ir nedelsiant kreiptis į savo gydytoją.
 10. Bendrovė taip pat neprisiima atsakomybės, jeigu Jūs neatsiimate užsakytų Prekių ne dėl Bendrovės kaltės, jeigu El. Parduotuvė neveikia dėl techninių gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių ne dėl Bendrovės kaltės, jeigu neveikia banko mokėjimų kortelių tvarkymo sistema ar elektroninės bankininkystės sistema dėl techninių gedimų, sutrikimų ir kitokio pobūdžio trikdžių.

 

 1. INTELEKTINĖ NUOSAVYBĖ
 1. Bet koks turinys (prekių ženklai, pavadinimai, dizainas ir kt.) paskelbtas El. Parduotuvėje, taip pat mūsų siūlomos Prekės, yra ginamas autorių ar kitomis intelektinės nuosavybės teisėmis. Jūs negalite šio turinio naudoti komerciniais tikslais ar bet kokiais kitais tikslais.

 

 1. INFORMACIJOS SIUNTIMAS
 1. Bendrovė visus pranešimus, kurie yra būtini sutarties su Jumis vykdymui arba kuriems esate davęs sutikimą, siunčia Jūsų registracijos formoje pateiktu elektroninio pašto adresu.
 2. Visus pranešimus ir klausimus Bendrovei siunčiate El. Parduotuvės skyriuje „Kontaktai” nurodytu adresu ar elektroninio pašto adresu.

 

 1. BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS
 1. Šioms Taisyklėms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė.
 2. Bet koks ginčas yra sprendžiamas derybų būdu. Nepavykus išspręsti ginčo aukščiau nurodytu būdu, jis turi būti sprendžiamas naudojantis Europos Komisijos prižiūrima Elektronine ginčų sprendimo sistema.
 3. Bendrovė bet kuriuo metu gali pakeisti šias Taisykles, o kiekvienas pakeitimas įgauna galią nuo jo paskelbimo El. Parduotuvėje momento. Jūs prisiimate visą atsakomybę dėl susipažinimo su šiomis Taisyklėmis kiekvieną kartą, kai naudojatės El. Parduotuve ar perkate joje siūlomas Prekes.